Top omalovánky


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka elf k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod názvem elf k obarvení pro holku i kluka. Omalovánka elf je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Elf - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Elf - A5            Omalovánka - Elf - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Elf patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, zdarma, obrázek, k vybarvení, Pohádky, k vytisknutí, online, k vytištění, obrázky, pro děti, Elf

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Elf k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s elfem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - tužky, olejové pastely, pastelky, akrylové barvy případně umělecké tužky. Potřeb na malování je pro kluky a holky k dispozici široká škála. Omalovánku elf lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s elfem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, počítač či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tužky, olejové pastely nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, zvířata, pohádkové postavy a pochopitelně i elf :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, druhy jídel nebo také květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Ledové království, Gormiti, Batman či Mickey mouse. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tady máme ke stažení jsou: pes, auta, Santa Klaus, hasiči anebo raketa. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem elf.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů