Nej omalovánky


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka s vánočním stromem

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka zvon k vytisknutí

Omalovánka uložená pod názvem zvon ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka zvon je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zvon - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Zvon - A5            Omalovánka - Zvon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zvon patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, Zvon, k vybarvení, k tisku, online, ke stažení, Hudba, zdarma, k vytisknutí, obrázky, obrázek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Zvon k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s zvonem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, tempery, olejové pastely, fixy a temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro dívky i chlapce vskutku mnoho. Omalovánku zvon lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s zvonem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, oči dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhly, tempery nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, různé sporty, sporty a pochopitelně i zvon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, druhy sportů a nebo zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Hello Kitty, Bugs Bunny, Popelka a Mickey mouse. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které tady máme ke stažení jsou: piráti, drak, dinosauři, mašinka či raketa. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s zvonem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů