Nejlepší


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka jukebox zdarma k vytištění

Omalovánka nazvaná jukebox k obarvování pro malé i větší děti. Jukebox je přístroj do kterého vložíte peníze a o vám potom přehrává zvolené písničky. Omalovánka jukebox je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jukebox - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Jukebox - A5            Omalovánka - Jukebox - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jukebox patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: online, k vytisknutí, Jukebox, k vytištění, obrázky, Hudba, zdarma, pro děti, k tisku, ke stažení, k vybarvení, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jukebox k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s jukeboxem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, uhly, umělecké tužky, uhlíky nebo pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro malá děcka fakt mnoho Omalovánku jukebox lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s jukeboxem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peníze, počítač a čas. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například temperové barvy, uhly a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, květiny, čísla a pochopitelně i jukebox :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, hudební nástroje nebo také různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Krtek, Ledové království, Kačer Donald a Kocour Garfield. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stáhnutí jsou: koně, drak, lokomotiva, princezna a princ a nebo astronaut. Věříme, že se vám obrázek jukeboxu bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů