Doporučujeme


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka tenistky

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka kravata k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s názvem kravata k vybarvování pro holky i kluky. Kravata je výrazný doplněk oblečení. Omalovánka kravata je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kravata - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kravata - A5            Omalovánka - Kravata - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kravata patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: zdarma, pro děti, Oděvy, obrázky, Kravata, k vytištění, k vytisknutí, k tisku, ke stažení, online, k vybarvení, obrázek

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kravata k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s kravatou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pera, akrylové barvy, temperové barvy, fixky nebo také pastelové tužky. Potřeb na malování je pro malé i větší děti k dispozici celá škála. Omalovánku kravata lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s kravatou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peníze, čas či elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. pera, akrylové barvy a nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířata, různé sporty, zaměstnání lidí a pochopitelně i kravatu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, pohádkové postavy nebo též dopravní prostředky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Kocour Garfield, Mickey mouse, Asterix a Obelix či Toy Story. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stažení jsou: hasiči, sněhulák, čert, lokomotiva s vagónky případně auta. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kravaty.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů