Nejvyhledávanější


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku uložená pod názvem tenistka k obarvování pro malá děcka. Omalovánka tenistka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tenistka - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tenistka - A5            Omalovánka - Tenistka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tenistka patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k tisku, k vytištění, pro děti, Sport, online, k vybarvení, obrázek, obrázky, zdarma, ke stažení, Tenistka, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Tenistka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s tenistkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, pastelové tužky, propisovací tužky, tempery nebo voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro dívky i chlapce k dispozici celá škála. Obrázek tenistka lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s tenistkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří zrak dětí, peníze či počítač. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba uhly, pastelové tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, sporty, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i tenistku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, jídla a dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Krteček, Simpsonovi, Hledá se Nemo či My little pony. Je ale velmi problematické je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, dinosauři, sněhulák, auta a nebo princezna. Nechť vám omalovánka s tenistkou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů