Nejlepší


Obrázek štěněte

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Tipy na zajímavé weby, informace a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Vtipy, vtípky, ftipy, vtipné texty, anekdoty, fóry

Chcete se pobavit? Vtipy, vtípky, ftipy, vtipné texty, anekdoty, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipy o facebooku, murphyho zákony apod.

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Jižní Dakota, Ohio, Michigan, Kansas, Severní Dakota, Kentucky, Louisiana, Jižní Karolína, Pensylvánie, Mississippi, Massachusetts, Kalifornie, Florida, Wyoming, Iowa, Maryland, Vermont, Montana, Arkansas, Delaware, Západní Virginie, Havaj, Indiana, Alabama, Colorado, Virginie atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako politika, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci, politici, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, přezdívky, lékařství, filozofie, podnikání a podnikatelé, sport, mytologie, poruchy, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, školství, psychologie, zločin a právo, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa atd.

Síť, informace a zábava

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: lékařství a medicína, různé, věda, náboženství a křesťanství, literatura, materiály, matematika, český jazyk, software, účetnictví, bankovnictví, příroda, počítače, nemoce, politika, sport, technika, chemie, zločin a právo, jídlo, rostliny, fyzika, kultura, hardware atd.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: zeměpis, Skvělé hry online zdarma, Biografie slavných osobností, Vlajky zemí světa, Lionel Messi, Online hry pro děti zdarma, kuriozity, multimédia, Christina Aguilera, školství, Databáze osobností Kdo je to?, Dopravní značení, Dopravní značení

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak přehrát, jak převést, jak konvertovat, čím zobrazit, kterak editovat, jak vytvořit, jak spustit, jak otevřít, v čem spustit, čím prohlížet soubory těchto typů: grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory, systémové soubory, komprimace dat, obrazy disků, spustitelné soubory, video soubory, koncovky souborů, internet a web apod.

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Relaxační onlinovky, Postřehové, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Závodní moto hry, Akční hry, Logické, Karetní hry a tak podobně.

Internet, síť, informace a zábava

Super free web games zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super free web games zdarma Vybírejte z kategorií Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Sportovní, Střílečky, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Karetní, Klasické, Pro dívky, Strategie, Vánoční online hry, Logické, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj apod.

Keywords:internet, Státní prapory všech států, humor, Nejhranější online hry zdarma, Ježíš Kristus, zábava, Wallpapery na PC ke stažení, Vlajky spojených států amerických, Vánoční stromky, zajímavosti, Full HD pozadí ke stažení, zadarmo

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Klíčová slova: M, Přehled souborových přípon, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Tipy na vánoční výzdobu, internetové stránky, pro dospělé, Tapety na PC ke stažení, Dárky, cestování, hyperlinky, Super free web games zdarma, počítače

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak převést, jak přehrát, v čem upravit, jak exportovat, čím zobrazit, jak vytvořit, v čem spustit, jak konvertovat, čím prohlížet, jak importovat soubory těchto typů: písma, fonty, video soubory, grafiku, dokumenty, internet a web, komprimace dat, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, systémové soubory, koncovky souborů, obrazy disků apod.

Informace, informace a zábava

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, jídlo a nápoje, věda, sport, přístroje, ptáci, hudba, Vánoce a Advent, hmyz, smajlíci a emotikony, náboženství, auta, stavby, zvířata, dopravní prostředky, zelenina, nástroje a přístroje, nápoje, rostliny, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, láska atd.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Klíčová slova: Vlajky států USA, Nej hry online, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Tipy na adventní trhy, M, F, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Poker na internetu, Superhry a hry online zdarma, tipy, Stručný encyklopedický slovník

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak převést, jak přehrát, v čem upravit, jak exportovat, čím zobrazit, jak vytvořit, v čem spustit, jak konvertovat, čím prohlížet, jak importovat soubory těchto typů: písma, fonty, video soubory, grafiku, dokumenty, internet a web, komprimace dat, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, systémové soubory, koncovky souborů, obrazy disků apod.

World wide web, internet, informace a zábava

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: hudební zkratky, týmy NHL, země EU, státy usa, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, měny, geocaching, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Klíčová slova: weby, V, zdroje informací, zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Sportovní obrázky na plochu PC, V, doporučujeme, webové stránky, Online hry zdarma, Přehled souborových přípon, Kliparty zdarma, Vánoční pokrmy,

Jeden fór na závěr. Vtip Diskuse: Wikipedie: "Já vím všechno!" Google: "Najdu všechno!" Facebook: "Já znám všechny." Internet: "Beze mě jste v prdeli." Elektřina: "Tak se uklidníme, jo?!"

Další odkazy:

Naše tipy
Antistresové omalovánky
Zajímavé internetové odkazy
Tipy na adventní zájezdy na vánoční trhy a jarmarky
Doporučené odkazy
Athletic Bilbao
Tipy na zajímavé weby
Cindy Crawford
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů