Výběr obrázků


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka Santa zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Santa k obarvování pro dívky i chlapce. Santa nesoucí dárky pro všechny hodné děti. Omalovánka Santa je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Santa - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Santa - A5            Omalovánka - Santa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Santa, k vybarvení, k vytištění, online, k tisku, zdarma, obrázek, Vánoce, k vytisknutí, ke stažení, obrázky, pro děti

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Santa k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk se Santou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, pastelky, uhly, vodové barvy nebo též pera. Výtvarných potřeb je pro malé ratolesti opravdu mnoho. Omalovánku Santa lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění se Santou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří počítač, peněženku a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. fixy, pastelky případně uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba dopravní prostředky, lidské profese, druhy ptáků a pochopitelně i Santu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, zaměstnání a druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Gormiti, Lion King a nebo Lví král. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: slon, mašinka, lokomotiva s vagónky, auta nebo také astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Santa.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů