Top pět


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Zajímavé odkazy, internet, počítače, hry

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky Vybírejte z kategorií Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Hry pro děti, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Adventury, Logické hry, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Postřehové hry, Střílečky, Karetní hry, Bojové hry a tak dále.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Náš tip, internet, počítače, hry

Nejlepší tapety na plochu zdarma - wallpapers na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Nejlepší tapety na plochu zdarma. lze použít v phablet, tablet, mobil, mobilní telefon, monitor, PC, obrazovka počítače, ultrabook, smartphone, notebook, počítač a pro operační systémy Linux Mint, BlackBerry OS, Windows 7, Linux Xubuntu, macOS, Windows 95, Slackware, Microsoft Windows Vista, Android, Windows XP, Apple iOS (iPhone). PC pozadí pro Windows jsou rozdělené kategorií: hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, auta, květiny, kytky, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, letadla, noční města, psi a štěňátka, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, voda a bubliny, zvířata, příroda, krajina, dopravní prostředky, wallpapery. Zvolte si z rozměrů 1440x2560, 1800x1440, 1920x1200, HD 1280x720, 1152x768, 1280x1024, 2560x1600, 1366x1024, 2048x1080, 1440x960, širokoúhlé 1366x768, 360x640, 2560x1440, 1600x900, 1280x960, 375x812 atd.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, M, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Hry pro dívky online, Jak vybrat vánoční stromek?, výukové pomůcky, Federace USA, pro dospělé, Texty přání k vánocům, Online biografie, životopisy osobností, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Přehled formátů souborů, č

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Režisér, Textařka, Imitátor, Sci-fi, Florida Panthers, Životopis, Pedagog, Náboženství, Slováci, Američan, Básník, KHL, Překladatel, Malíř, Vražedkyně, Ministr zahraničí, Charta 77, Normalizace, HIV pozitivní, Textař, Protektorát, Country, Itálie, Hokejisté, Olympijský vítěz, Prezidenti USA, Vojáci, Politik, Miliardáři, Češi, Olympiáda, Francouz, Dabérka, Filozof, Slovenští prezidenti, Československo apod.

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země střední Asie, země východní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, Antarktidy, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země Afriky, ostrůvky Oceánie apod.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Adventní magazín - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kavkazská jedle, Štědrý den, K Vytištění, Pastýř, Text, Obrazovka, PF, Košíčky, Ohňostroj, Láska nebeská, Vánoční stromeček, Vánoce, Adventní svícen, Plocha, Vídeňský punč, Anděl, Vánoční koule, Vánoční trhy, Kinder, Tichá noc, Písnička, LED svíčky, Francouzsky, Perníčky, Svíčky, Omalovánky, Vánoční svícen, Vosí hnízda, Ježíšek, Kapr, Adventní věnec apod.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak převést, jak přehrát, jak exportovat, jak importovat, čím zobrazit, jak otevřít, jak vytvořit, jak konvertovat, v čem spustit, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, dokumenty, video soubory, internet a web, konfigurační soubory, koncovky souborů, obrazy disků, systémové soubory, grafiku, spustitelné soubory, písma, fonty, komprimace dat apod.

Keywords:Slovník pojmů Co je to?, volný čas, odkaz, zajímavosti, Obrázky a kliparty nejen na plochu, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Super online hry zdarma, Nejhranější online hry zdarma, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, tipy, školství, Přehled formátů souborů

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: Antarktidy, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země východní Asie apod.

Super online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme super online hry zdarma . Naleznete zde Střílečky, Stolní hry a deskovky, Závodní, Karetní, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Vánoční online hry, Logické, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Klasické a podobně.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, halloween, ženy a dívky, stavby, ovoce, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, mapy, nápoje, náboženství, květiny, přístroje, ptáci, Vánoce a Advent, věda, zvířata, muži, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, rostliny, symboly atd.

Informace, internet, počítače, hry

Vánoční web - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční přání, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční stromeček, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Monitor, Vánoční hvězda, Štěstí, Adventní neděle, Anglicky, Zima, Wallpaper, LED svíčky, Drážďany, Květiny, Papírový vánoční stromek, Text, Mrazík, Písnička, Rostliny, Smrk, Vánoční svařák, Jingle Bells, Omalovánky, Silvestr, Zdraví, Linecká kolečka, Vánoční světýlka, Kapr, Vykrajovátka, Sněhulák, Vánoční filmy, Vánoční svíčky, Keramický adventní věnec, Sám doma, Neviňátko apod.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: webové stránky, zdroje informací, linky, Online tetris hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, weby, Online zeměpisné testy zdarma, Advent, Kliparty zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, F, Kliparty zdarma ke stažení

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní provozní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky apod.

Hry pro dívky online

Doporučujeme hry pro dívky online. Mj. na webu naleznete Bojové gamesy, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Závodní moto hry, Karetní hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Mississippi, Rhode Island, Indiana, Západní Virginie, Montana, New York, Maryland, Connecticut, Delaware, Kalifornie, Severní Karolína, Georgie, Jižní Karolína, Nevada, Colorado, Oklahoma, New Hampshire, Massachusetts, Nové Mexiko, Arkansas, Iowa, Florida, Pensylvánie, Idaho, Minnesota, Oregon atd.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Klíčová slova: URL, zeměpis, Webové online testy zdarma, Taylor Swift, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Wallpapery na PC ke stažení, Slovník pojmů Co je to?, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, multimédia, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Databáze osobností Kdo je to?

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní provozní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky apod.

Hry pro dívky online

Doporučujeme hry pro dívky online. Mj. na webu naleznete Bojové gamesy, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Závodní moto hry, Karetní hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Síť, internet, počítače, hry

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, zahraniční značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Klíčová slova: Adventní magazín, internet, Super online flash hry, Obrázky na plochu PC, Světové vlajky, Přání k svátku podle jmen, Členské země americké federace, Dopravní značení, zábava, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, humor, M, Vánoční hvězda,

Jeden fór na závěr. Vtip Leninovo proroctví: Lenin měl pravdu, socialismus se ukázal jako éra elektřiny: Do práce se chodí s odporem, na plat se čeká s napětím a vedení se dotknout nemůžeš.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Slova vánočních písní
Partnerské weby
Vlajka Baham
Naše tipy
Přání a obrázky
Tipy na zajímavé weby
Real Madrid CF
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů