Top pět


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Úředník k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění se jménem Úředník k vybarvování pro nejmenší děti. Obrázek státního úředníka nebo podnikatele? To necháme na vás. Omalovánka Úředník je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Úředník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Úředník - A5            Omalovánka - Úředník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Úředník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k vytištění, obrázky, Lidé, k tisku, ke stažení, obrázek, k vybarvení, pro děti, Úředník, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Úředník k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s Úředníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - křídy, temperové barvy, voskové tužky, tempery a nebo voskovky. Potřeb na malování je pro dívky i chlapce k dispozici celá škála. Omalovánku Úředník lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Úředníkem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří čas, peněženku nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například křídy, temperové barvy a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, jednotlivé druhy ptáků, čísla a pochopitelně i Úředníka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, jednotlivé druhy rostlin anebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Ledové království, Bugs Bunny, Angry birds nebo Medvídek Pú. Je ale náročné je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: slon, auto, houby, mašinka a kočka. Ať omalovánka Úředník přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů