Doporučené


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek jukeboxu

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka katamarán k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem katamarán ke kreslení pro chlapce i dívky. Omalovánka katamarán je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Katamarán - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Katamarán - A5            Omalovánka - Katamarán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Katamarán patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Katamarán, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, k vytištění, online, zdarma, k vybarvení, Dopravní prostředky, pro děti, k tisku, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Katamarán k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s katamaránem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, temperové barvy, křídy, fixky a pera. Možností je pro nejmenší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku katamarán lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s katamaránem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peněženku nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. pastelky, temperové barvy či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmenka, zaměstnání, zvířata a pochopitelně i katamarán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, dopravní prostředky a různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Kocour Garfield, Krteček, Ledové království nebo též Toy Story. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme k uložení jsou: houby, princezna, pes, astronaut nebo auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou katamarán.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů