Nejstahovanější


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka katamarán k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem katamarán ke kreslení pro chlapce i dívky. Omalovánka katamarán je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Katamarán - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Katamarán - A5            Omalovánka - Katamarán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Katamarán patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: zdarma, Dopravní prostředky, Katamarán, k vybarvení, k vytištění, obrázek, k tisku, ke stažení, online, k vytisknutí, obrázky, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Katamarán k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s katamaránem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, temperové barvy, křídy, fixky a pera. Možností je pro nejmenší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku katamarán lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s katamaránem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peněženku nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. pastelky, temperové barvy či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmenka, zaměstnání, zvířata a pochopitelně i katamarán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, dopravní prostředky a různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Kocour Garfield, Krteček, Ledové království nebo též Toy Story. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme k uložení jsou: houby, princezna, pes, astronaut nebo auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou katamarán.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů