Nejvyhledávanější


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kosmická raketa zdarma k vytištění

Omalovánka s názvem kosmická raketa k omalování pro děti. Omalovánka kosmická raketa je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kosmická raketa - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kosmická raketa - A5            Omalovánka - Kosmická raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická raketa patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí, online, k vytištění, zdarma, Vesmír, obrázky, k tisku, pro děti, Kosmická raketa

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kosmická raketa k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s kosmickou raketou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chromium, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, vodové barvy, pera, voskové tužky a akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kosmická raketa lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s kosmickou raketou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektřinu, zrak dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, vodové barvy a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, kytky, druhy sportů a pochopitelně i kosmickou raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, zaměstnání či rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Popelka, Bořek stavitel, Lego a Bugs Bunny. Je však velmi náročné je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které zde máme k uložení jsou: mašinka, plachetnice, liška, Santa Klaus nebo též raketa. Ať vám omalovánka kosmická raketa přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů