Nej pět


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka raketa zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku nazvaná raketa ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka raketa je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Raketa - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Raketa - A5            Omalovánka - Raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketa patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázky, pro děti, obrázek, k tisku, online, Raketa, zdarma, k vybarvení, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, Vesmír

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Raketa k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s raketou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako křídy, voskovky, vodové barvy, uhly anebo pera. Výtvarných potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici široká škála. Omalovánku raketa lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s raketou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, elektřinu nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. křídy, voskovky či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba dopravní prostředky, písmena, různé sporty a pochopitelně i raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, kytky a nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Doba ledová, Krtek, My little pony nebo také Mickey mouse. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které tu máme k uložení jsou: netopýr, astronaut, traktor, liška případně vláček. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem raketa.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů