Top obrázky


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Číslo 9 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem Číslo 9 k obarvování pro chlapce i dívky. Omalovánka Číslo 9 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 9 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 9 - A5            Omalovánka - Číslo 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 9 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, zdarma, Číslo 9, obrázek, k vytisknutí, online, ke stažení, k vybarvení, k tisku, pro děti, Znaky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 9 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Číslo 9 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, pera, voskovky, pastelky nebo tužky. Pomůcek na malování je pro naše zlatíčka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Číslo 9 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Číslo 9 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí či počítač. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, pera nebo také voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, různé kytky, druhy sportů a pochopitelně i Číslo 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, lidské profese a sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Lego příběh, Tom a Jerry, Mašinka Tomáš či Hledá se Nemo. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, piráti, auto, slon a nebo netopýr. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Číslo 9 líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů