Top obrázky


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Číslo 3 k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem Číslo 3 k obarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka Číslo 3 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 3 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 3 - A5            Omalovánka - Číslo 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 3 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, ke stažení, obrázky, zdarma, Znaky, pro děti, online, k tisku, Číslo 3, k vytištění, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 3 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Číslo 3 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K omalování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, vodové barvy, pastelové tužky, voskovky nebo křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro naše milé prcky k dispozici ohromující množství. Obrázek Číslo 3 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Číslo 3 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, peněženku nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, vodové barvy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba květiny, písmenka, zaměstnání lidí a pochopitelně i Číslo 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, dopravní prostředky nebo též druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Bugs Bunny, Ledové království, Ratatouille nebo také Shrek. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: liška, princezna, dinosauři, lokomotiva či astronaut. Věříme, že se vám obrázek Číslo 3 bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů