Top obrázky


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Mikuláš k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem Mikuláš k omalování pro děti. Omalovánka Mikuláše, který s čertem a andělem chodí 5. prosince. Omalovánka Mikuláš je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mikuláš - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mikuláš - A5            Omalovánka - Mikuláš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mikuláš patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázky, online, pro děti, obrázek, k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, Mikuláš, zdarma, Vánoce, k vytištění, k tisku

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Mikuláš k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Mikulášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskové tužky, fixky, umělecké tužky, zvýrazňovače anebo tužky. Výtvarných potřeb je pro holku i kluka k dispozici ohromné množství. Omalovánku Mikuláš lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Mikulášem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peněženku, peníze nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například voskové tužky, fixky nebo také umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, dopravní prostředky, hudební nástroje a pochopitelně i Mikuláše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, zaměstnání a písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Madagaskar, Medvídek Pú, Mašinka Tomáš nebo též Popelka. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tu máme k uložení jsou: dinosauři, mašinka, astronaut, slon případně astronaut. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Mikulášem líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů