Výběr omalovánek


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květ k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem květ k vybarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka květ je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Květ - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Květ - A5            Omalovánka - Květ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květ patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: zdarma, k tisku, online, Květiny, pro děti, obrázky, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, k vytištění, k vybarvení, Květ

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Květ k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s květem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, uhlíky, propisovací tužky, pastelové tužky a umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Obrázek květ lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s květem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, oči dětí anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. voskovky, uhlíky či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jídla, lidské profese, druhy sportů a pochopitelně i květ :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, různé sporty případně sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Aladin, panenka Winx, Popelka anebo Bořek stavitel. Ty tu ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, houby, piráti, raketa a nebo auto. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou květu.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů