Nejlepší


Omalovánka králíka k vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květ k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem květ k vybarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka květ je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Květ - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Květ - A5            Omalovánka - Květ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květ patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, k vytisknutí, zdarma, obrázky, ke stažení, k tisku, online, Květ, k vybarvení, pro děti, Květiny

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Květ k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s květem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, uhlíky, propisovací tužky, pastelové tužky a umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Obrázek květ lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s květem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, oči dětí anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. voskovky, uhlíky či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jídla, lidské profese, druhy sportů a pochopitelně i květ :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, různé sporty případně sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Aladin, panenka Winx, Popelka anebo Bořek stavitel. Ty tu ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, houby, piráti, raketa a nebo auto. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou květu.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů