Nej obrázky


Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Naše tipy, technika, zábava, informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Pozadí na PC ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na PC ke stažení. jsou vhodná pro tablet, notebook, mobil, PC, počítač, obrazovka počítače, smartphone, monitor, ultrabook, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Windows Server 2012, Windows 10 Mobile, Windows 2000, OSX, Windows XP, Android, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, Lubuntu, Chrome OS, Microsoft Windows 8. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, wallpapery, voda a bubliny, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, noční města, budovy a stavby, zvířata, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, letadla, auta, příroda, krajina. Vyberte si rozměr z 1536x2048, 2560x2048, hi res 2560x1920, 320x568, 1152x864, 1024x768, 360x640, 412x846, 1920x1200, 2048x1536, 768x1024, 1600x1200, 1920x1080 Full HD, 1280x960, 1920x1440, 1080x1800 atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, politici, sport, křesťanství, historie, žurnalisté a novináři, státní správa, věda, profese a zaměstnání, mytologie, školství, národnost, politika, umělci, psychologie, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, přezdívky, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti atd.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - wallpapers na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. můžete využít v displej, PC, obrazovka počítače, smartphone, ultrabook, tablet, monitor, notebook, počítač, phablet, mobilní telefon a pro operační systémy Android, Windows Server 2012, Linux Fedora, Lubuntu, Windows 98, Linux Xubuntu, Windows Me, Windows 10 Mobile, Windows NT, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8. Tapety na PC jsou rozdělené kategorií: armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, fantasy, motorky, Formule 1, ptáci, sportovní a závodní auta, nature - příroda, oceán, moře, pláže, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, flóra, stromy, zvířata, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut. Vyberte si rozměr z 1280x720, 640x480, 768x1024, 2560x2048, HD 1280x720, 1024x600, 1920x1200, 2560x1920, 3200x1800, 360x720, 320x568, 3200x1200, 1920x1440, 1800x1440, širokoúhlé 1366x768, 1280x1024 atd.

Síť, technika, zábava, informace

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Klíčová slova: Státní prapory zemí světa, URL, školství, Životopisy slavných osobností, Zamilované sms vzkazy, Hry pro kluky, Nejlepší hry pro dívky, linky, Vánoční písničky, Obrázky, kliparty, multimédia, Super online kvízy, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: Antarktidy, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Střední Ameriky apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Informace, technika, zábava, informace

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma Vybírejte z kategorií Hry pro dva hráče, Střílečky, Závody aut, Strategie, Logické hry, Pro dívky, Hry pro děti, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Relaxační hry, Postřehové hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Adventury a tak dále.

Keywords:Dopravní značení, Obrázky vlajek měst ČR, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, info, Tipy na vánoční dárky, Vlajky států USA, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, A, Central African Republic, Online vánoční webzine, Pozadí na PC ke stažení, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak převést, čím zobrazit, jak otevřít, jak exportovat, v čem spustit, jak spustit, jak přehrát, jak konvertovat, kterak editovat, v čem upravit soubory následujících typů: konfigurační soubory, systémové soubory, hudební audio soubory, obrazy disků, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, video soubory, koncovky souborů, komprimace dat, písma, fonty, grafiku apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Vtípky, ftipy, kameňáky, vtipy, anekdoty, fóry

Chcete se pobavit? Vtípky, ftipy, kameňáky, vtipy, anekdoty, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: anekdoty o politice, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, černý humor, fóry o homosexuálech, kameňáky, frky o zvířatech apod.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Louisiana, Aljaška, Maryland, Jižní Karolína, Oregon, Wisconsin, Mississippi, Arkansas, Minnesota, Alabama, Connecticut, New Jersey, Illinois, Delaware, Texas, Montana, Severní Dakota, Wyoming, Rhode Island, Nebraska, Havaj, Washington, New York, Ohio, Georgie, Florida atd.

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ministr zahraničí, Slovenští prezidenti, Závodník, Itálie, Francie, Česká královna, Kancléř, Československo, Skladatel, Továrník, Angličané, Vrah, Režisér, Vůdce, Poprava, Právník, Vražedkyně, New York Rangers, Hokejisté, Olympijští vítězové, Charta 77, Gymnasté, Teolog, Zpěvák, Podnikatelé, Komunisté, Poslanci, Náboženství, Ministři, HIV pozitivní, Faraon, Čech, Slovák, Křesťanství, NHL, Renesance apod.

Klíčová slova: Dopravní značky, V, weby, Real Madrid football, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Webové online testy zdarma, hyperlinky, Yasmine Bleeth, výukové pomůcky, Vlajky států USA, tipy, webovky

Frky, vtipné texty, černý humor, vtípky, fórky, fóry

Potřebujete se uvolnit? Frky, vtipné texty, černý humor, vtípky, fórky, fóry. vás dostanou. Vtipy z kategorií O mužích, O manželství, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, O Němcích, O Somálcích, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, O škole, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O Windows, Frky o tchýních, O důchodcích apod.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Kněz, Archivář, Američané, Mim, Královna, Císař, ČSSD, Francie, Sebevražda, Masový vrah, Generalissimus, Ekonom, Kancléř, Olympijský vítěz, Gymnasté, Rock ‚n‘ Roll, Závodník, Hudebnice, Dallas Stars, Dabérka, Florida Panthers, Rakousko-Uhersko, Američan, Miliardáři, Vojevůdce, KSČ, Zpěvačky, Nobelova cena, Ministr zahraničí, Válka, Brno, Obchodník, Žhavé výstřely, Vládce, Architekt, První republika apod.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma Vybírejte z kategorií Karetní, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Velikonoční hry, Oddechové, Vánoční online hry, Klasické, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Logické, Závodní, Sportovní a podobně.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií psychologie, zločin a právo, technika, fyzika, hardware, chemie, politika, zkratky, software, literatura, nemoce, jídlo, latina, věda, cestování, stavebnictví, nástroje, ekonomie a ekonomika, filozofie, příroda, matematika, internet, kultura, sport atd.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Wallpapers na plochu počítače - pozadí na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na plochu počítače. doporučujeme pro počítač, smartphone, monitor, displej, phablet, ultrabook, tablet, mobilní telefon, mobil, PC, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows NT, Microsoft Windows 8, Windows XP, Windows 10 Mobile, Windows 2000, Linux Mint, Red Hat Linux, Windows Me, Android, Linux Ubuntu, Mac. Tapety na plochu PC z kategorií 3D a Abstraktní, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, zvířata, wallpapery, motorky, motocykly, sportovní pozadí, voda a bubliny, letadla, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby. Dostupné rozměry 1536x2048, 360x720, 1600x900, 1440x900, 1152x1920, 1280x960, 1600x1200, širokoúhlé 1366x768, 1080x1800, 1600x2560, 750x1334, 768x1024, 1800x1440, 375x667, 2560x1440, 800x1280 atd.

Klíčová slova: Kliparty zdarma, Přehled formátů souborů, Stručný encyklopedický slovník, Omalovánky k vytištění pro děti, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, kuriozity, Online životopisy, biografie, Vlajka Africké unie, internet, Hry pro kluky, počítače

Frky, vtipné texty, černý humor, vtípky, fórky, fóry

Potřebujete se uvolnit? Frky, vtipné texty, černý humor, vtípky, fórky, fóry. vás dostanou. Vtipy z kategorií O mužích, O manželství, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, O Němcích, O Somálcích, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, O škole, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O Windows, Frky o tchýních, O důchodcích apod.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci, lékařství, národnost, poruchy, podnikání a podnikatelé, státní správa, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby, herectví, herci a herečky, křesťanství, politici, politika, žurnalisté a novináři, osobnosti, rodinné vztahy, profese a zaměstnání, vlastnosti, mytologie, filozofie, věda, přezdívky atd.

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj apod.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Klíčová slova: pro děti, č, internetové stránky, Online testy zdarma, zadarmo, Samolepky na dárky, Seznam zkratek a akronymů, pro dospělé, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, zeměpis, Online hry zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Pravá vánoční zábava,

Jeden fór na závěr. Vtip Američan se baví s Čechem: Rozhovor Američana s Čechem: In the USA we have: Bill Clinton, Stevie Wonder, Bob Hope, Johny Cash.... In the Czech Republic we have Paroubek - no wonder, no hope, no cash.

Další odkazy:

Naše tipy
Vánoční stromeček
Doporučené odkazy
Vánoční koledy
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční zábava
Tipy na zajímavé weby
Banderas de los Países del Mundo
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů