Nejoblíbenější


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Naše tipy, cestování, hry a informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky Hry jsou rozdělené kategorií: Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Sportovní, Logické, Oddechové, Strategie, Střílečky, Karetní, Hry na vaření a smažení, Klasické a podobně.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Síť, cestování, hry a informace

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: webové stránky, Nej hry online, weby, tipy, Slova koledy Štědrej večer nastal, zdarma, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, počítače, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, V, M, Nejlepší hry pro dívky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - obrázky na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. můžete využít v PC, počítač, tablet, mobil, displej, ultrabook, smartphone, mobilní telefon, notebook, obrazovka počítače, monitor a pro operační systémy Windows 98, Linux Mint, Linux Ubuntu, SUSE Linux, Windows Server 2012, Linux Fedora, Windows 10 Mobile, Java ME, FreeBSD, OSX, Slackware. Tapety na PC z kategorií ptáci, nature - příroda, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, fraktály, motorky, Formule 1, armáda, válka, zbraně, zvířata, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, fantasy, hmyz a pavouci, free wallpapers, flóra, stromy. Stahujte ve velikostech 1920x1200, 1152x864, 1440x960, 1920x1440, 1680x1050, 360x720, 3200x1200, 320x568, 1600x2560, 1080x1920, 1366x768, 1440x2560, 1536x2560, 1152x768, širokoúhlé 1366x768, 1440x900 atd.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Internet, síť, cestování, hry a informace

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Keywords:Online zeměpisné testy zdarma, F, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, zadarmo, Vánoční štóla, Online vánoční webzine, odkazy, Stručný slovník pojmů a termínů, Vánoční stromek, zeměpis, webovky, výukové pomůcky

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nápoje, ptáci, halloween, hmyz, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, věda, přístroje, ovoce, láska, zvířata, mapy, muži, ženy a dívky, dopravní prostředky, hudba, stavby, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, rostliny, zelenina, osobnosti a lidé atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Náš tip, cestování, hry a informace

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, náboženství, jídlo a nápoje, květiny, symboly, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, nástroje a přístroje, láska, ovoce, zelenina, halloween, muži, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, hudba, rostliny, sport, stavby, auta, věda atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií bankovnictví, nápoje, věda, nemoce, zkratky, rostliny, literatura, český jazyk, jídlo, matematika, technika, různé, kultura, sport, ekonomie a ekonomika, chemie, software, počítače, cestování, nástroje, náboženství a křesťanství, školství, zločin a právo, latina atd.

Fóry, kameňáky, vtípky, fórky, anekdoty, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, kameňáky, vtípky, fórky, anekdoty, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O ženách, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, O manželství, Vtipné hádanky, O ekonomech, O mužích, O Němcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O škole, O zvířátkách, O Windows, Vtípky o blondýnkách apod.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Celebrity, herečky, zpěvačky, školství, zajímavosti, Nej hry online, Vánoční přáníčka a adventní blahopřání a PF do Nového roku, Přehled států světa a jejich vlajek, pro dospělé, hyperlinky, pro děti

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Středočeský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Wallpapers na PC ke stažení - full HD tapety na PC zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na PC ke stažení. můžete využít v notebook, mobilní telefon, ultrabook, mobil, displej, smartphone, PC, monitor, počítač, phablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Slackware, Windows XP, macOS, Windows 10, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Android, Windows Me, Windows 2000. Obrázky ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, zvířata, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, fraktály, sportovní a závodní auta, fantasy, ptáci, květiny, Formule 1, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut. Zvolit si můžete rozměry 1080x1800, 2560x2048, 1080x1920, širokoúhlé 1366x768, 1280x1024, 360x640, 1600x900, 1600x900, 1920x1440, HD 1280x720, Full HD 1080x1920, 1280x960, 2048x1536, 393x786, 854x480, 1680x1050 atd.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako matematika, hardware, lékařství a medicína, počítače, politika, školství, latina, různé, sport, internet, nástroje, technika, filozofie, nemoce, psychologie, kultura, zločin a právo, český jazyk, materiály, věda, ekonomie a ekonomika, chemie, účetnictví, nápoje atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Klíčová slova: URL, Prapory regionů a království, V, Milla Jovovich, M, F, cestování, Romantické zamilované sms vzkazy, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Dopravní značky, doporučujeme

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Středočeský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Wallpapers na PC ke stažení - full HD tapety na PC zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na PC ke stažení. můžete využít v notebook, mobilní telefon, ultrabook, mobil, displej, smartphone, PC, monitor, počítač, phablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Slackware, Windows XP, macOS, Windows 10, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Android, Windows Me, Windows 2000. Obrázky ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, zvířata, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, fraktály, sportovní a závodní auta, fantasy, ptáci, květiny, Formule 1, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut. Zvolit si můžete rozměry 1080x1800, 2560x2048, 1080x1920, širokoúhlé 1366x768, 1280x1024, 360x640, 1600x900, 1600x900, 1920x1440, HD 1280x720, Full HD 1080x1920, 1280x960, 2048x1536, 393x786, 854x480, 1680x1050 atd.

Informace, cestování, hry a informace

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Nejlepší hry pro dívky

Zapařte si nejlepší hry pro dívky. Naleznete zde Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Logické, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Hry pro nejmenší online

Zahrajte si hry pro nejmenší online . Mj. na webu naleznete Bojové hry, Logické hry, Adventury, Relaxační hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Karetní hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Střílečky, Akční hry, Hry pro děti, Strategie a tak dále.

Klíčová slova: Obrázky zdarma, Obrázky na plochu počítače, Seznam souborových přípon, linky, Vlajky amerických států USA, Štědrý den, Online testy a kvízy zdarma, Vánoční magazín, Dopravní značení, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, odkaz, kuriozity, Vánoce symbol klidu, míru a pohody,

Jeden fór na závěr. Vtip Atentát: Pane Paroubek, rychle, vstávejte!! Na pana prezidenta byl spáchán atentát!! - Cože?? Vono už je půl sedmý ?!?!

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Topmodelky a celebrity
Partnerské weby
Samolepky a vánoční jmenovky na dárky ke stažení
Zajímavé internetové odkazy
Recepty na oblíbená vánoční jídla
Naše tipy
Julia Roberts
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů