Top pět


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka Štěně zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pojmenovaná štěně k omalování pro malé děti. Roztomilé štěně, mládě psa. Které dítě by ho nechtělo? Omalovánka štěně je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Štěně - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Štěně - A5            Omalovánka - Štěně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štěně patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k vytištění, obrázky, Zvířata, k vybarvení, Štěně, obrázek, ke stažení, zdarma, pro děti, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Štěně k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s štěnětem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, grafitové tužky, křídy, voskovky nebo vodové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro chlapce i dívky vskutku mnoho. Obrázek štěně lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s štěnětem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektřinu, zrak dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. akrylové barvy, grafitové tužky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různá zvířátka, druhy ptáků a pochopitelně i štěně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, zvířata a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Monster high, Rumcajs a Barbie. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, princezna, dinosauři, Santa Klaus či princezna a princ. Ať si vaše dítě užije omalovánku štěněte.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů