Nej pět


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka keltská harfa k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod názvem keltská harfa k omalování pro malé caparty. Omalovánka keltská harfa je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Keltská harfa - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Keltská harfa - A5            Omalovánka - Keltská harfa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Keltská harfa patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, ke stažení, Hudba, zdarma, Keltská harfa, k vybarvení, obrázky, pro děti, k vytisknutí, online, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Keltská harfa k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s keltskou harfou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, temperové barvy, pastelky, olejové pastely a křídy. Výtvarných potřeb je pro holky i kluky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku keltská harfa lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s keltskou harfou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, počítač a peníze. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pastelové tužky, temperové barvy případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, květiny, zaměstnání lidí a pochopitelně i keltskou harfu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, různá zvířata a nebo zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Simpsonovi, Asterix a Obelix, Lego a Hello Kitty. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, traktor, lokomotiva s vagónky, astronaut anebo psi. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou keltská harfa.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů