Nej omalovánky


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Čtyřka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod názvem Čtyřka k obarvování pro nejmenší děti. Obrázek čísla 4, omalovánka k tisku zdarma. Omalovánka Čtyřka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Čtyřka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Čtyřka - A5            Omalovánka - Čtyřka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čtyřka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, online, k tisku, k vytištění, pro děti, zdarma, obrázek, k vybarvení, Znaky, k vytisknutí, Čtyřka, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Čtyřka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Čtyřkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, grafitové tužky, křídy, tužky nebo také vodové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro naše ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Čtyřka lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Čtyřkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, elektrickou energii a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. uhly, grafitové tužky případně křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, jednotlivé druhy ptáků, rostliny a pochopitelně i Čtyřku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, postavy z pohádek a různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Tom a Jerry, Doba ledová, Gormiti a nebo Barbie. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: piráti, vláček, princezna, plachetnice nebo miminko. Ať si vaše dítko užije malování Čtyřky.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů