Výběr obrázků


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka králíka k vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Omalovánka Šestka k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s názvem Šestka k obarvování pro ratolesti. Omalovánka čísla 6, jednoduchý obrázek k vybarvení. Omalovánka Šestka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Šestka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Šestka - A5            Omalovánka - Šestka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šestka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázek, pro děti, Znaky, k vytištění, obrázky, online, ke stažení, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, Šestka

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Šestka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Šestkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskovky, uhlíky, uhly, pera nebo tužky. Možností je dnes pro malé děti vskutku velmi mnoho. Obrázek Šestka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s Šestkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskovky, uhlíky anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, postavy z pohádek, rostliny a pochopitelně i Šestku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, zvířátka nebo také různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Včelka Mája, Monster high, Angry birds a Lví král. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: loď, auta, liška, netopýr případně lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Šestka.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů