Výběr obrázků


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Šestka k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s názvem Šestka k obarvování pro ratolesti. Omalovánka čísla 6, jednoduchý obrázek k vybarvení. Omalovánka Šestka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Šestka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Šestka - A5            Omalovánka - Šestka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šestka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, online, obrázky, ke stažení, Šestka, k vybarvení, k vytištění, obrázek, k tisku, zdarma, pro děti, Znaky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Šestka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Šestkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskovky, uhlíky, uhly, pera nebo tužky. Možností je dnes pro malé děti vskutku velmi mnoho. Obrázek Šestka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s Šestkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskovky, uhlíky anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, postavy z pohádek, rostliny a pochopitelně i Šestku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, zvířátka nebo také různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Včelka Mája, Monster high, Angry birds a Lví král. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: loď, auta, liška, netopýr případně lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Šestka.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů