Top obrázky


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka pětka k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná pětka k obarvování pro malé holčičky a chlapečky. Obrázek čísla 5, které určitě žádné dítě nechce ve škole dostat. Omalovánka pětka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pětka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pětka - A5            Omalovánka - Pětka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pětka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, k vytisknutí, zdarma, k vytištění, pro děti, obrázky, k vybarvení, Pětka, Znaky, online, k tisku

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Pětka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s pětkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, propisovací tužky, fixky, tužky anebo zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Omalovánku pětka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s pětkou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, peníze a čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. vodové barvy, propisovací tužky a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba rostliny, druhy sportů, různé sporty a pochopitelně i pětku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, sporty a zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Monster high, Ratatouille a Batman. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: piráti, astronaut, princezna, raketa nebo také kočka. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou pětka.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů