Nej pět


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka Ježíš Kristus k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod názvem Ježíš Kristus ke kreslení pro malé děti. Omalovánka Ježíše k vytisknutí. Omalovánka Ježíš Kristus je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ježíš Kristus - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ježíš Kristus - A5            Omalovánka - Ježíš Kristus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježíš Kristus patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, Ježíš Kristus, k vytištění, k vybarvení, obrázek, zdarma, obrázky, online, pro děti, Bible a křesťanství, ke stažení, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Ježíš Kristus k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Ježíšem Kristem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, umělecké tužky, pastelky, voskové tužky či pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku Ježíš Kristus lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Ježíšem Kristem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, čas nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, umělecké tužky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, druhy sportů, čísla a pochopitelně i Ježíše Kristus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, zvířata a různá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Monster high, Toy Story, Simpsonovi nebo též Bugs Bunny. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme k uložení jsou: astronaut, sněhulák, houby, miminko nebo také piráti. Nechť vám omalovánka s Ježíšem Kristem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů