Navigace
» Hlavní strana
» Partneři
» Kontakt
Nej omalovánky


Omalovánka štěněte

Omalovánka turisty k vytiskní, pro děti k vybarvení

Omalovánka kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Banjo - omalovánka k vytisknutí zdarma

Omalovánka květina k vytisknutíOmalovánka se jménem květina k obarvování pro holku i kluka. Omalovánka květina je zdarma ke stáhnutí.

Omalovánka Květina - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma ke staženíZvolte si velikost omalovánky

     Omalovánka - Květina - A5            Omalovánka - Květina - A4       

Omalovánka k tisku Květina patří do kategorie Květiny

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Dětská omalovánka k vytisknutí s květinou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, voskovky, tempery, křídy nebo též tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty fakt mnoho Obrázek květina lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s květinou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří peníze, oči dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, voskovky nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i květinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, různé sporty či čísla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Mickey mouse, Krteček, Gormiti a Monster high. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které tu máme k uložení jsou: liška, hasiči, lokomotiva s vagónky, raketa a Santa Klaus. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s květinou.


Prohledat web

Reklamy


2012-15 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů