Top omalovánky


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka raketoplán k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem raketoplán k obarvení pro malá děcka. Raketoplán je americký (NASA) dopravní prostředek, se kterým se dá opakovaně (narozdíl od rakety) dostat na nízkou oběžnou dráhu Země a zpět. Původně do něj byly vkládány velké naděje, v praxi se ukázal jako velmi drahý a životu nebezpečný (došlo k dvěma fatálním nehodám - Challenger a Colombia), proto již dnes klasické pilotované raketoplány do Vesmíru nelétají. Omalovánka raketoplán je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Raketoplán - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Raketoplán - A5            Omalovánka - Raketoplán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketoplán patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: online, k vybarvení, ke stažení, zdarma, Vesmír, obrázky, Raketoplán, k tisku, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Raketoplán k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s raketoplánem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixky, umělecké tužky, zvýrazňovače, voskové tužky a tempery. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici široká škála. Obrázek raketoplán lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s raketoplánem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peníze, elektřinu a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například fixky, umělecké tužky nebo také zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, druhy jídel, kytky a pochopitelně i raketoplán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, druhy ptáků případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Lion King, Kačer Donald, Lego příběh a Kocour Garfield. Ty tady ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, pes, čert, koně nebo též auto. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s raketoplánem líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů