Doporučené


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Číslo 1 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem Číslo 1 k vybarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka Číslo 1 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 1 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 1 - A5            Omalovánka - Číslo 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 1 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, k vytištění, Číslo 1, zdarma, Znaky, k vybarvení, k tisku, online, ke stažení, pro děti, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Číslo 1 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s Číslo 1 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako křídy, pastelky, zvýrazňovače, tempery nebo též uhlíky. Malovacích potřeb je pro malé děti opravdu mnoho. Obrázek Číslo 1 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Číslo 1 má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peníze, čas či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například křídy, pastelky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy jídel, zaměstnání a pochopitelně i Číslo 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, zvířata případně kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Sněhurka, Ledové království, Spiderman či Lego. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme ke stažení jsou: houby, psi, auto, kočka nebo také Santa Klaus. Užijte si omalovánku Číslo 1, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů