Nejoblíbenější


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka příšera k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem příšera k obarvení pro malé caparty. Omalovánka příšera je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Příšera - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Příšera - A5            Omalovánka - Příšera - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Příšera patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, Zvířata, k vytištění, k vybarvení, obrázek, k tisku, online, obrázky, Příšera, k vytisknutí, ke stažení, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Příšera k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s příšerou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, pastelky, propisovací tužky, voskovky nebo též temperové barvy. Pomůcek na malování je pro ratolesti k dispozici ohromující množství. Obrázek příšera lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s příšerou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například grafitové tužky, pastelky nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání lidí, různá zvířátka a pochopitelně i příšeru :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, jídla a čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Krteček, Lví král, Hello Kitty a Popelka. Je však velmi složité je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holky i kluky které zde máme ke stažení jsou: pes, miminko, dinosauři, traktor nebo také hasiči. Nechť omalovánka s příšerou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů