Nejlepší


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka babička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem babička k vybarvení pro naše ratolesti. Babička je většinou hodná a moudrá a děti ji mají rády nejenom protože od ní často něco dobrého dostanou. Omalovánka babička je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Babička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Babička - A5            Omalovánka - Babička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Babička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, k tisku, k vytištění, Babička, pro děti, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, online, Lidé, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Babička k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s babičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, voskovky, fixy, zvýrazňovače anebo vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro menší i větší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku babička lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s babičkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, elektrickou energii nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například voskové tužky, voskovky případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba sporty, postavy z pohádek, pohádkové postavy a pochopitelně i babičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, zvířátka a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy panenka Winx, Bořek stavitel, Shrek nebo též Kocour Garfield. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme k uložení jsou: princezna a princ, plachetnice, princezna, psi a slon. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem babička.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů