Výběr omalovánek


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka africký slon k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku s názvem africký slon k obarvování pro děti. Slon patří mezi nejoblíbenější zvířata a proto je jednou z nejčastěji hledanou omalovánkou. Dále doporučujeme: Omalovánku se slony, omalovánku slona k vytištění a vybarvení, tapetu se slonem na plochu a domalovánku slona. Omalovánka africký slon je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Africký slon - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Africký slon - A5            Omalovánka - Africký slon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Africký slon patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, Africký slon, k tisku, Zvířata, k vybarvení, k vytištění, zdarma, obrázek, online, ke stažení, k vytisknutí, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Africký slon k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s africkým slonem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, uhly, pera, olejové pastely nebo též grafitové tužky. Možností je pro holčičky i chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku africký slon lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s africkým slonem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří čas, elektrickou energii a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba voskovky, uhly a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, písmenka, různé sporty a pochopitelně i africký slon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, různé kytky nebo rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Mickey mouse, Spiderman, Bořek stavitel a nebo Medvídek Pú. Je však hodně nákladné je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: loď, netopýr, sněhulák, kočka či astronaut. Nechť omalovánka s africkým slonem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů