Výběr omalovánek


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pán k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem pán k vybarvování pro malá děcka. Jednoduchá omalovánka k vybarvení s motivem osoby - muže. Omalovánka pán je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pán - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pán - A5            Omalovánka - Pán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pán patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, zdarma, online, pro děti, obrázek, k vytisknutí, k vytištění, ke stažení, Pán, k tisku, k vybarvení, obrázky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Pán k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s pánem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, pastelky, křídy, uhly nebo fixky. Výtvarných potřeb je pro ratolesti opravdu mnoho. Obrázek pán lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s pánem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, počítač a peníze. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například tužky, pastelky nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy sportů, písmena a pochopitelně i pán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, druhy ptáků a různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Rumcajs, Krteček, Mašinka Tomáš a Popelka. Je však velmi složité je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stažení jsou: psi, slon, lokomotiva, vláček a Santa Klaus. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka pánu bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů