Top omalovánky


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ohníček k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem ohníček ke kreslení pro malé děti. Omalovánka ohníček je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ohníček - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ohníček - A5            Omalovánka - Ohníček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ohníček patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, obrázky, zdarma, ke stažení, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení, k vytištění, pro děti, obrázek, Ohníček, Ostatní

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Ohníček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s ohníčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, akrylové barvy, voskovky, fixky a nebo fixy. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty k dispozici široká škála. Omalovánku ohníček lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s ohníčkem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektřinu, dětské oči případně počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba pastelové tužky, akrylové barvy či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmena, různá zvířata, květiny a pochopitelně i ohníček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, jednotlivé druhy ptáků nebo také čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Lví král, Krteček, Kocour Garfield případně Batman. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tu máme k uložení jsou: liška, čert, kočka, netopýr a princezna a princ. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s ohníčkem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů