Nejstahovanější


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka Čarodějnice k vytištění pro děti

Omalovánka pojmenovaná Čarodějnice k obarvení pro děti. Omalovánka Čarodějnice je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Čarodějnice - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Čarodějnice - A5            Omalovánka - Čarodějnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čarodějnice patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytisknutí, Pohádky, obrázky, Čarodějnice, k tisku, zdarma, k vybarvení, k vytištění, online, ke stažení, obrázek, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Čarodějnice k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Čarodějnicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, fixky, pastelové tužky, vodové barvy anebo voskovky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici ohromující množství. Obrázek Čarodějnice lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Čarodějnicí má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, počítač a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. tužky, fixky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, postavy z pohádek, druhy automobilů a pochopitelně i Čarodějnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, písmena a druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Shrek, Angry birds, Lví král a nebo Doba ledová. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: kočka, traktor, raketa, princezna nebo také princezna a princ. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka Čarodějnice bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů