Nej omalovánky


Obrázek jukeboxu

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka tenistky

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka Čarodejnice k vytištění pro děti

Omalovánka pojmenovaná Čarodejnice k obarvení pro děti. Omalovánka Čarodejnice je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Čarodejnice - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Čarodejnice - A5            Omalovánka - Čarodejnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čarodejnice patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, obrázek, k vytištění, online, k vybarvení, obrázky, k tisku, zdarma, Pohádky, Čarodejnice, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Čarodejnice k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Čarodejnicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, fixky, pastelové tužky, vodové barvy anebo voskovky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici ohromující množství. Obrázek Čarodejnice lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Čarodejnicí má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, počítač a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. tužky, fixky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, postavy z pohádek, druhy automobilů a pochopitelně i Čarodejnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, písmena a druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Shrek, Angry birds, Lví král a nebo Doba ledová. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: kočka, traktor, raketa, princezna nebo také princezna a princ. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka Čarodejnice bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů