Nejstahovanější


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka lama k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem lama k obarvení pro dívky i chlapce. Omalovánka lama je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lama - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Lama - A5            Omalovánka - Lama - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lama patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, Zvířata, k vybarvení, k vytištění, online, k vytisknutí, Lama, obrázek, obrázky, zdarma, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Lama k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s lamou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, uhly, fixy, pera nebo také temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku lama lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s lamou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří zrak dětí, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, uhly a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, různé kytky, jídla a pochopitelně i lamu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, zaměstnání případně postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Medvídek Pú, Shrek a Hello Kitty. Je však těžké a složité je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme k uložení jsou: kočka, auta, princezna, Santa Klaus nebo vláček. Nechť vám omalovánka s lamou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů