Výběr omalovánek


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka jízdní kolo k vytištění pro děti

Omalovánka označená jízdní kolo k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka jízdní kolo je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jízdní kolo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jízdní kolo - A5            Omalovánka - Jízdní kolo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jízdní kolo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, obrázky, Dopravní prostředky, k tisku, k vybarvení, Jízdní kolo, pro děti, ke stažení, online, k vytisknutí, obrázek

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Jízdní kolo k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s jízdním kolem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, uhlíky, voskovky, křídy a pera. Potřeb na malování je pro nejmenší děcka vskutku mnoho. Omalovánku jízdní kolo lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s jízdním kolem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, peněženku nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. fixy, uhlíky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jídla, rostliny a pochopitelně i jízdní kolo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, jednotlivé druhy ptáků anebo druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Kačer Donald, Popelka, Monster high nebo Barbie. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: kočka, liška, psi, princezna a nebo loď. Nechť omalovánka s jízdním kolem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů