Výběr omalovánek


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka stužka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná stužka k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka stužka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Stužka - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Stužka - A5            Omalovánka - Stužka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stužka patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytisknutí, Oděvy, zdarma, obrázek, online, k vytištění, Stužka, obrázky, k tisku, pro děti, ke stažení, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Stužka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s stužkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K omalování poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, grafitové tužky, fixky, vodové barvy nebo také voskovky. Výtvarných potřeb je pro naše ratolesti k dispozici pestrá škála. Obrázek stužka lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s stužkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří zrak dětí, peníze a počítač. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, grafitové tužky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, různé sporty, kytky a pochopitelně i stužku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, písmena případně různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Ratatouille, Lví král, Hledá se Nemo a Mickey mouse. Je ale velmi těžké je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: raketa, auta, psi, lokomotiva s vagónky nebo též astronaut. Ať omalovánka stužka přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů