Top omalovánky


Obrázek jukeboxu

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka lodička k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná lodička k vybarvování pro holku i kluka. Omalovánka lodička je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lodička - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lodička - A5            Omalovánka - Lodička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lodička patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytištění, online, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, obrázky, Lodička, zdarma, k tisku, Dopravní prostředky, obrázek, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Lodička k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s lodičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, tužky, akrylové barvy, pastelky nebo také grafitové tužky. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka vskutku mnoho. Omalovánku lodička lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s lodičkou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například vodové barvy, tužky a nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, druhy automobilů, různá zvířátka a pochopitelně i lodičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, sporty a zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Angry birds, Toy Story, Batman nebo Bořek stavitel. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme k uložení jsou: draci, miminko, liška, netopýr anebo traktor. Nechť omalovánka s lodičkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů