Top omalovánky


Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka harfa k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti se jménem harfa k vybarvování pro naše ratolesti. Omalovánka harfa je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Harfa - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Harfa - A5            Omalovánka - Harfa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Harfa patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: pro děti, obrázek, zdarma, k vybarvení, Hudba, ke stažení, online, obrázky, k tisku, Harfa, k vytisknutí, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Harfa k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s harfou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, tužky, uhly, fixky a zvýrazňovače. Možností je dnes pro menší i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek harfa lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s harfou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří čas, počítač a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, tužky nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, druhy sportů, dopravní prostředky a pochopitelně i harfu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, písmena případně kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Ratatouille, Angry birds, Aladin a nebo Krtek. Je ale velmi náročné je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: miminko, houby, dinosauři, hasiči a vláček. Nechť omalovánka s harfou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů