Nej obrázky


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka zmrzlina k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná zmrzlina k obarvování pro menší i větší děti. Které dítě nemá rádo sladkou zmrzlinu? Tato zmrzlina má hned několik výhod - je zadarmo, nezkazí se vám po ní zuby ani vás po ní nebude bolet v krku. Omalovánka zmrzlina je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zmrzlina - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Zmrzlina - A5            Omalovánka - Zmrzlina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zmrzlina patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, Zmrzlina, Jídlo, zdarma, k tisku, obrázky, pro děti, k vytištění, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Zmrzlina k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk se zmrzlinou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, pastelky, fixy, umělecké tužky a uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro holku i kluka k dispozici ohromující množství. Omalovánku zmrzlina lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka se zmrzlinou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, zrak dětí nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba tempery, pastelky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, zaměstnání lidí, zvířátka a pochopitelně i zmrzlinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, rostliny nebo různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Lego, Mašinka Tomáš, Monster high nebo též Tom a Jerry. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: pes, auta, princezna, plachetnice případně draci. Užijte si omalovánku zmrzliny, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů