Nejstahovanější


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hokej k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná hokej k obarvování pro malé ratolesti. Sportem číslo jedna je pro řadu lidí v ČR lední hokej. Jedná se o fyzicky náročný kontaktní sport. Proto je důležitá robustní výstroj. Její nezbytnou součástí je přilba, která bývá u brankáře často pestrobarevně zdobena. Omalovánka hokej je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Hokej - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Hokej - A5            Omalovánka - Hokej - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hokej patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, Sport, obrázek, zdarma, k tisku, ke stažení, k vytištění, Hokej, online, k vybarvení, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Hokej k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s hokejem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, zvýrazňovače, grafitové tužky, voskovky anebo umělecké tužky. Možností je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici široká škála. Omalovánku hokej lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s hokejem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří peníze, čas a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například pastelové tužky, zvýrazňovače a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba sporty, zvířátka, kytky a pochopitelně i hokej :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, různé sporty a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Lion King, Bugs Bunny, Kačer Donald a nebo Lego. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tu máme ke stažení jsou: auta, piráti, čert, miminko a Santa Klaus. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s hokejem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů