Nejstahovanější


Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek jukeboxu

Omalovánka děvče k vytištění pro děti

Dětská omalovánka se jménem děvče k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka děvče je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Děvče - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Děvče - A5            Omalovánka - Děvče - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děvče patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, Děvče, online, ke stažení, k vytištění, obrázek, pro děti, Lidé, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, zdarma

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Děvče k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s děvčetem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, uhly, akrylové barvy, pastelové tužky nebo olejové pastely. Pomůcek na malování je pro holku i kluka k dispozici pestrá škála. Omalovánku děvče lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s děvčetem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peníze, čas a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, uhly nebo také akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jídla, druhy automobilů, lidské profese a pochopitelně i děvče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, zvířata případně čísla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Sněhurka, Lego příběh, Toy Story a nebo Hello Kitty. Je ale problematické je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme k uložení jsou: pes, plachetnice, lokomotiva, hasiči nebo též sněhulák. Ať vám omalovánka děvče přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů