Nej omalovánky


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka rusalka k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem rusalka k vybarvení pro dívky i chlapce. Omalovánka rusalka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Rusalka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Rusalka - A5            Omalovánka - Rusalka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rusalka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, Rusalka, obrázek, Pohádky, k vytištění, k tisku, obrázky, zdarma, online, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Rusalka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s rusalkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, temperové barvy, uhlíky, zvýrazňovače a křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé i větší děti fakt mnoho Omalovánku rusalka lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s rusalkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, peníze a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, temperové barvy či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, různé sporty, hudební nástroje a pochopitelně i rusalku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, čísla a nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Popelka, My little pony, Spiderman a Lego. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, liška, Santa Klaus, psi anebo loď. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou rusalka.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů