Výběr omalovánek


Obrázek raketoplánu

Omalovánka Rakety určená k tisku

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kaktus k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem kaktus k obarvení pro menší i větší děti. Omalovánka kaktus je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kaktus - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kaktus - A5            Omalovánka - Kaktus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kaktus patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, k vytisknutí, obrázek, k vytištění, pro děti, obrázky, k tisku, zdarma, Kaktus, Květiny, online

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Kaktus k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s kaktusem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, pastelky, tempery, uhly nebo akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici vskutku hodně. Omalovánku kaktus lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s kaktusem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří oči dětí, elektřinu či čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například fixy, pastelky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmenka, druhy automobilů, květiny a pochopitelně i kaktus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, dopravní prostředky a nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Popelka, Gormiti, Lego či Madagaskar. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, pes, sněhulák, traktor nebo též lokomotiva. Ať si vaše dítko užije malování kaktusu.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů