Nej omalovánky


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Santa Claus k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Santa Claus k obarvení pro nejmenší děti. Santa Klaus je další zajímavá omalovánka k vytisknutí vhodná především pro období Vánoc. Omalovánka Santa Claus je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Santa Claus - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Santa Claus - A5            Omalovánka - Santa Claus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa Claus patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, online, zdarma, ke stažení, Vánoce, k vytištění, k tisku, Santa Claus, obrázek, pro děti, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Santa Claus k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Santou Clausem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na pevnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako temperové barvy, propisovací tužky, pastelové tužky, voskovky nebo křídy. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici ohromující množství. Omalovánku Santa Claus lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Santou Clausem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektřinu, počítač případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba temperové barvy, propisovací tužky nebo také pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, hudební nástroje, zvířátka a pochopitelně i Santu Claus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, kytky a nebo druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy panenka Winx, Medvídek Pú, Včelka Mája případně Krteček. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které zde máme k uložení jsou: draci, drak, astronaut, netopýr a kočka. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Santa Claus.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů