Top pět


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek raketoplánu

Omalovánka loď Vikingů zdarma k vytištění

Omalovánka pojmenovaná Loď Vikingů ke kreslení pro malá děcka. Omalovánka Loď Vikingů je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Loď Vikingů - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Loď Vikingů - A5            Omalovánka - Loď Vikingů - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Loď Vikingů patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Dopravní prostředky, ke stažení, pro děti, k vytištění, zdarma, Loď Vikingů, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, k tisku, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Loď Vikingů k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Loď Vikingů je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, tempery, uhly, fixky nebo také tužky. Možností je pro holky i kluky k dispozici široká škála. Omalovánku Loď Vikingů lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Loď Vikingů má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří zrak dětí, peníze případně čas. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba akrylové barvy, tempery a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, kytky, druhy ptáků a pochopitelně i Loď Vikingů :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, jednotlivé druhy ptáků a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Doba ledová, Mašinka Tomáš, Ratatouille případně Kačer Donald. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky které tu máme ke stažení jsou: traktor, houby, auto, vláček a nebo drak. Nechť vám omalovánka s Loď Vikingů přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů