Nej pět


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka chlapec k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku se jménem chlapec k vybarvování pro holku i kluka. Omalovánka chlapec je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chlapec - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Chlapec - A5            Omalovánka - Chlapec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chlapec patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, online, obrázek, obrázky, Lidé, ke stažení, zdarma, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, Chlapec, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Chlapec k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s chlapcem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - uhly, vodové barvy, pastelky, voskové tužky nebo fixy. Potřeb na malování je pro malá děcka vskutku velmi mnoho. Omalovánku chlapec lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s chlapcem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, elektřinu nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. uhly, vodové barvy a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, postavy z pohádek, květiny a pochopitelně i chlapce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, různé sporty anebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Barbie, Hello Kitty, Monster high nebo také panenka Winx. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: slon, čert, lokomotiva s vagónky, auta a plachetnice. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou chlapec.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů