Nejvyhledávanější


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka indián zdarma k vytištění

Dětská omalovánka s názvem indián k obarvení pro malé caparty. Omalovánka indián je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Indián - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Indián - A5            Omalovánka - Indián - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Indián patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, zdarma, k vytisknutí, Lidé, obrázek, pro děti, Indián, k vytištění, ke stažení, obrázky, k tisku, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Indián k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s indiánem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, vodové barvy, fixky, pastelky a tempery. Pomůcek na malování je pro chlapce i dívky vskutku mnoho. Obrázek indián lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s indiánem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří zrak dětí, čas anebo peníze. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například umělecké tužky, vodové barvy nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různá zvířátka, květiny a pochopitelně i indiána :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, druhy sportů a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Bugs Bunny, Popelka, My little pony anebo Lego. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, astronaut, traktor, houby či princezna a princ. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou indiána.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů