Nejvyhledávanější


Omalovánka tenistky

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka dívka s ručníkem k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem dívka s ručníkem k omalování pro chlapce i dívky. Omalovánka dívka s ručníkem je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Dívka s ručníkem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Dívka s ručníkem - A5            Omalovánka - Dívka s ručníkem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka s ručníkem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, online, obrázek, Lidé, k vytištění, k vybarvení, ke stažení, obrázky, k tisku, pro děti, zdarma, Dívka s ručníkem

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dívka s ručníkem k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s dívkou s ručníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako křídy, tužky, grafitové tužky, vodové barvy nebo též zvýrazňovače. Možností je pro nejmenší děcka vskutku mnoho. Obrázek dívka s ručníkem lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s dívkou s ručníkem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, oči dětí nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba křídy, tužky nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, jídla, zvířátka a pochopitelně i dívku s ručníkem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, květiny či druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Ratatouille, Toy Story, Kačer Donald nebo také Gormiti. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, loď, astronaut, dinosauři a čert. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou dívky s ručníkem.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů