Nejstahovanější


Omalovánka s vánočním stromem

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Obrázek s elfem k vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka holubička k vytisknutí

Dětská omalovánka označená holubička k vybarvování pro chlapce i dívky. Holubička, symbol míru. Obrázek ptáčka k vytištění a vybarvení. Omalovánka holubička je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Holubička - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Holubička - A5            Omalovánka - Holubička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holubička patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: online, Ptáci, Holubička, k vytisknutí, zdarma, pro děti, obrázky, k tisku, k vybarvení, ke stažení, k vytištění, obrázek

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Holubička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s holubičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, voskové tužky, pastelky, uhlíky nebo též tempery. Malovacích potřeb je pro holku i kluka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku holubička lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s holubičkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, počítač a peníze. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například olejové pastely, voskové tužky či pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, jídla, lidské profese a pochopitelně i holubičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, hudební nástroje a zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Krtek, Popelka, Kocour Garfield a Bugs Bunny. Ty tu však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: drak, piráti, plachetnice, houby nebo lokomotiva. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou holubičky.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů