Nej obrázky


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek skůtru k vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Ježíš k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná Ježíš k obarvování pro ratolesti. Omalovánka Ježíš je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ježíš - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ježíš - A5            Omalovánka - Ježíš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježíš patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, Lidé, zdarma, obrázek, obrázky, k tisku, Ježíš, k vybarvení, ke stažení, pro děti, k vytištění, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ježíš k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s Ježíšem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Safari, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - uhlíky, vodové barvy, voskovky, olejové pastely případně uhly. Pomůcek na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Ježíš lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Ježíšem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, vodové barvy nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba sporty, postavy z pohádek, lidské profese a pochopitelně i Ježíše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, kytky nebo také květiny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy panenka Winx, Shrek, Madagaskar a Krtek. Je však hodně nákladné je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stáhnutí jsou: traktor, houby, miminko, auta a dinosauři. Ať vám omalovánka Ježíš přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů