Nejstahovanější


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Číslo 7 k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Číslo 7 k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka Číslo 7 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 7 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 7 - A5            Omalovánka - Číslo 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 7 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: pro děti, Znaky, online, Číslo 7, zdarma, k vybarvení, obrázky, k vytištění, k vytisknutí, k tisku, ke stažení, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 7 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Číslo 7 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, temperové barvy, zvýrazňovače, pera a nebo fixky. Potřeb na malování je pro naše milé prcky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Číslo 7 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Číslo 7 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektřinu, čas anebo peníze. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskové tužky, temperové barvy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, různá zvířátka, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Číslo 7 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, zaměstnání případně jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Mickey mouse, Barbie, Lion King anebo My little pony. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme k uložení jsou: vláček, plachetnice, koně, astronaut nebo též pes. Ať si vaše dítko užije malování Číslo 7.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů